O mnie

W słowach odnalazłam znaczenie dla siebie.

Mam na imię Celina. Zajmuje się pisaniem - zawodowo, jak i prywatnie. Pisaniem zajmuję się 15 lat, a copywritingiem internetowym – prawie 10 lat.

W swoim życiu odniosłam sukcesy związane z moim pisarstwem. Najważniejszym wydarzeniem dla mnie jest zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na Felieton Prasowy pod patronatem red. Michała Ogórka oraz III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie "Mistrz Reportażu" imienia Ryszarda Kapuścińskiego.

W życiu zawodowym zajmuję się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jakbym miała wymienić dziedziny, które się w to wliczają, wymieniłabym na pewno content marketing, SEM, copywriting, UX i usability, social media oraz e-PR.

Moja praca obejmuje również marketing i reklamę offline. W moim CV znajdują się przykładowo przygotowanie scenariusza reklamy telewizyjnej, współpraca w zakresie stworzenia wizytówek filmowych i prezentacji dla firm (materiały audio-video), przygotowanie projektów ulotek i plakatów wraz z elementami graficznymi i tekstowymi. Biorę również czynny udział w tworzeniu stron WWW - od projektowania, przez wdrożenie, ich optymalizację, administrację oraz pozycjonowanie.

Współpracowałam z wieloma firmami w zakresie tekstowego wsparcia. Tematyki, które obecnie nie są mi obce, to poradniki medyczne, agencje pracy tymczasowej, budowa domów, zarządzanie nieruchomościami, korepetycje, certyfikaty i szkolenia, eventy, dj i zespoły weselne, sprzedaż i tworzenie biżuterii, sprowadzanie amerykańskich samochodów, oferta mydlarni, testy penetracyjne (bezpieczeństwo IT), dbanie o rośliny domowe, origami, testy alkoholi, a nawet... sposoby na powiększanie penisa.

Więcej o mnie możesz przeczytać na moim Blogu >>>