Referencje

Na co dzień zajmuję się nie tylko pisaniem merytorycznych tekstów. Wspieram firmy w zakresie optymalizacji witryn, ponadto z chęcią podejmuję się nowych zadań związanych z szeroko pojętym marketingiem kreatywnym, najlepiej osadzonym w świecie internetu.

DirtyDot - Agencja reklamowa

"Z Panią Celiną mieliśmy okazję pracować przy projektach wymagających więcej zaangażowania i pracy koncepcyjnej niż przy tradycyjnych projektach copywritterskich. Praca wymagała dokładnego zgłębienia tematu, empatycznego podejścia, a także zrozumienia dla potrzeb klienta. Agencja Dirtydot poleca Panią Celinę jako doświadczoną i zaangażowaną copywritterkę, zwłaszcza do prac wymagających większych niż przeciętne umiejętności." (Maciej Strzelecki, właściciel)

Iwenty.pl - Automatyczna wyszukiwarka wydarzeń

"Bardzo dziękuję Pani za pomoc. Pani nieocenione uwagi pozwoliły wprowadzić znaczące poprawki w kodzie strony, a także pomogły zrozumieć, jak należy pozycjonować stronę w internecie i jaki jest mocny punkt naszego produktu." (Przemysław, administrator)

Work Express - Agencja pracy tymczasowej

"Szanowni Państwo, niniejszym pragnę zarekomendować Państwu osobę pani Celiny, z którą miałem przyjemność współpracować w ramach realizacji założonych celów strategii wizerunkowej naszej Firmy. (...) Niewątpliwym atutem pani Celiny jest swoboda, z jaką porusza się w obszarze pisania kreatywnego oraz działań marketingowych w internecie, a co za tym idzie, skuteczność w realizacji zadań związanych z kreowaniem wizerunku z użyciem nowych mediów. Ponadto gotowość do rozmów, wspólnej analizy szły w parze z pożądaną inicjatywą w postaci poszukiwania potencjalnych rozwiązań." (Artur Ragan, specjalista ds. PR)

Więcej referencji znajdziesz na moim Blogu >>>