Pisanie profesjonalnych tekstów na zamówienie

Posiadam bogate doświadczenie w pisaniu rozmaitych tekstów. Doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki pracy w lokalnych gazetach, w serwisach informacyjnych, w portalach branżowych oraz dzięki codziennej pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu i PR. Moje działania skupiają się głównie na marketingu internetowym.

W zakres copywritingu wchodzi:

  • seo copywriting, czyli pisanie tekstów dedykowanych użytkownikom internetu oraz wyszukiwarkom internetowym
  • teksty marketingowe, czyli pisanie tekstów reklamowych, promocyjnych i sprzedażowych; wymyślanie haseł reklamowych
  • teksty publicystyczne, czyli pisanie felietonów, reportaży, wywiadów i innych artykułów związanych z pracą dziennikarską
  • teksty literackie, czyli teksty okolicznościowe, jak życzenia urodzinowe, życzenia na ślub w postaci rymowanki, żartobliwe i spersonalizowane teksty, nowele, opowiadania

Szukasz innego tekstu? napisz do mnie, a wspólnie coś ustalimy!

Ważne: Naprawdę wysoko sobie cenię jakość, dlatego nie podejmuję się zleceń pisania precli, tekstów synonomicznych, czy innych tekstów, których celem jest zaśmiecenie internetu.

Cennik:

W związku z tym, że klienci mają różne potrzeby, a praca copywritera nie zależy tylko od typu pisanego tekstu, ale także od jego wiedzy, znajomości tematu oraz researchu, ceny ustalane są indywidualnie - wyślij zapytanie ofertowe.

Aby zaoszczędzić Państwa i mój czas, od razu pragnę zastrzec, że moje stawki zaczynają się od 20 zł netto za 1000 zzs.

Zainteresowanym mogę podesłać próbki moich możliwości.